Pomorska škola Bakar

Upisi u Dom za školsku 2021./2022. godinu

Učenici koji upisuju prvi razred srednje škole prijavljuju se i upisuju u učenički dom za školsku  2021./2022. godinu elektroničkim načinom putem mrežne stranice Informacijskog sustava prijava i upisa u učenički dom domovi.e-upisi.hr, a na temelju natječaja za upis koji raspisuju i objavljuju učenički domovi.

GLAVNI ROKOVI

5. 7. 2021. - početak prijava u sustav za upis na domovi.e-upisi.hr

12. 7. 2021. - početak odabira učeničkih domova u sustavu za upis

15. 7. 2021. - završetak prijava, početak ispisa i dostavljanja prijavnica

16. 7. 2021. - posljednji dan za dostavljanje prijavnica (učenici prijavnice skeniraju u sustav ili ih dostavljaju razrednicima)

O ostalim rokovima pročitajte u Odluci Ministarstva.

VAŽNA OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE

Grad Bakar sufinancirat će trošak smještaja u našem Učeničkom domu upisanim učenicima koji dolaze iz Sisačko-moslavačke županije i Karlovačke županije tijekom cijeloga redovitog školovanja (4 godine).

PRETPRIJAVA ZA DOM

Učenici koji se prijavljuju za upis u Pomorsku školu ili neku drugu školu s riječkog područja, a zainteresirani su za smještaj u Učeničkom domu „Tomislav Hero“, mogu svoju namjeru iskazati tako da ispune i pošalju obrazac pretprijave na dom@pomorskabakar.hr. Kao što je gore rečeno, prijave za smještaj u Učenički dom odvijat će se putem stranice domovi.e-upisi.hr od 12. 7. 2021. , na što ćemo podsjetiti one učenice i učenike koji nam pošalju pretprijavu.

DOKUMENTI:

Odluka o uvjetima za prijam učenika prvih razreda srednjih škola u učeničke domove u školskoj godini 2021./2022.

Pretprijava za Dom

> Učenički dom  > Upisi u dom
CMS za škole logo
Pomorska škola Bakar / Nautička 14, HR-51222 Bakar / ss-pomorska-bakar.skole.hr / info@pomorskabakar.hr